Dotácie MŠVVaŠ SR

Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport
v roku 2020: 151 988,00 eur

Národný športový projekt: 57 500,00 eur

               

                                                    

 

 

 

                   
 

 

 

         UBYTOVŇA A1-ŠTART

   

      SÁNKARSKÝ ŠTARTOVACÍ TRENAŽÉR

Pridajte sa k nám na Facebooku

Medzinárodné kontrolné preteky 24.11.2018

V sobotu 24.11.2018 sa na sánkarskom štartovacom trenažéri v Starom Smokovci uskutočnili Medzinárodné kontrolné preteky.

Pretekov sa zúčastnili 63 pretekári z Česka, Poľska a Slovenska.

Prvé miesto v kategórii mladšie žiačky obsadila Alexandra Petríková z TJ Lokomotíva Čadca pred Alexandrou Majerčákovou z TJ Vysoké Tatry a Joannou Niwinskou z Poľska.

V kategórii mladších žiakov vyhral Samuel Halčín z SK Lendak. Druhé miesto obsadil Bruno Mick z TJ Vysoké Tatry, tretie miesto Lukáš Kačmarčík z SK Lendak. V tejto kategórii súťažilo 15 pretekárov.

Medzi staršími žiačkami sa umiestnila na prvom mieste Zuzana Kandrová z ŠKS Helcmanovce pred Desanou Špitzovou taktiež z ŠKS Helcmanovce a Amáliou Lexovou z Česka.

Christián Bosman z TJ Vysoké Tatry vyhral v kategórii Starší žiaci pred Dominikom Neupauerom z SK Lendak a Ondřejom Jarošom z TJ Lokomotíva Čadca.

Medzi juniorkami zvíťazila Nikola Trembošová z TJ Lokomotíva Čadca, na druhom mieste bola Bianka Petríková taktiež z TJ Lokomotíva Čadca, tretie miesto obsadila Natalia Jamróz z Poľska.

Najpočetnejšou kategóriou boli juniori, kde medzi 17 štartujúcimi si 1. miesto vybojoval Michal Lopanič z TJ Lokomotíva Čadca, na 2.mieste sa umiestnil Marcin Kielbasa z Poľska, 3 miesto obsadil Vratislav Varga z ŠKS Helcmanovce.

Posádka dvojsedadlových saní Vratislav Varga/Metod Majerčák (ŠKS Helcmanovce/TJ Vysoké Tatry) obsadila 1. miesto, na 2. mieste bola ženská dvojka Bianka Petríková/Nikola Trembošová (TJ Lokomotíva Čadca), 3. miesto obsadila zmiešaná dvojica z Poľska Pietryk/Jamróz.

Výsledková listina


 

publikováno: 27.11.2018 | zobrazení: 529